Edmina Organizasyon ve Danışmanlık
Turizm Seyahat Acentalığı Ltd. Şti.

Biz Kimiz?
Edmina Vize, Bursa’nın TURSAB A belgesine sahip ilk vize ofisi olarak faaliyetini sürdürmeye devam eden ve edindiği engin tecrübe ile geniş müşteri kitlesinin vize prosedür işlemlerine takılmasına izin vermeden vize alım sürecini profesyonel ekibi ile en hızlı ve etkin biçimde yürüten turizm firmasıdır. 50’den fazla acenteye hizmet sunan ve ihracata yönelik faaliyetleri ile ön plana çıkan markaların vize işlemlerini yürüten Edmina Vize, böylelikle kurumsal vasfa sahip müşterilerin asıl işlerine yoğunlaşmalarını ve enerjilerini kendi işlerine yönlendirmeleri konusunda büyük kolaylık sunar.

Profesyonel hizmet modeli!
Edmina Vize, kurumsal ve bireysel müşterileri adına yürütülen vize süreçlerini ülkelerin farklı vize prosedürlerine rağmen etkin ve verimli bir şekilde yönetir. Engin tecrübe ve yetkin insan kaynağı ile vize süreci için prosedürün yerine getirilmesi noktasında yaşanma ihtimali bulunan eksik bilgi ve evrak beyanı gibi süreçleri yaşatmadan en hızlı şekilde vize sürecinin sonlandırılmasını sağlar. Sürekli kendini yenileyen kadrosu ile değişen vize prosedür ve ülkemize getirilen vize muafiyetlerini yakından takip eden markamız, yeniliklerin getirdiği avantajlardan müşterilerini yararlandırır.

Misyon ilkelerimiz;
Edmina Vize, ülkemizin yetkin ve en çok tercih edilen vize ofisi olma noktasında ilerlemesini sürdürebilir kılmak için kalifiyeli elemanı, kaliteli hizmeti, değişen ihtiyaçlara uygun çözüm üretecek yapıyı korumayı ilke edinir.

Vizyon ilkelerimiz;
Edmina Vize, geniş müşteri ağına yenilerini kazandırma noktasındaki pazarlama ve satış stratejilerini çağın gereklerine uygun hale getirmeyi, marka bilinirliği ve tanınırlığı kapsamında alınması gereken tedbirleri her an uygulamayı ve yaşatmayı ilke edinir.