Yeni Zelanda Vizesi, BURSA

Yeni Zelanda vizesi, Yeni Zelanda’ya gitmek için gerekli olan en önemli belgedir. Günümüzde Yeni Zelanda’ya vize olmadan hiçbir şekilde giriş yapılamamaktadır. Bu doğrultuda Bursa vize merkezi olarak hizmet veren firmamız Yeni Zelanda vizesi ile ilgili de hizmetler sunmaktadır. Bursa vize merkezi olarak vize hizmetlerini deneyimli kadromuz ile en profesyonel şekilde sunmaktayız. Yeni Zelanda vizesi için sürecin tam olarak takip edilmesi ve incelenmesi gerekmektedir. Bu da Bursa vizesi firmamızın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu

Yeni Zelanda vize başvuru için NZIS formu dikkatlice ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Yeni Zelanda başvuru formu kişilerin gerçek bilgileri, seyahat amacı ve vize taleplerinizi ilettiğiniz resmi bir evraktır. Ayrıca Yeni Zelanda vatandaşlığı başvuruları ile oturma/çalışma izni olan bir kişiyi ziyaret için ise muhatap kişinin Sponsorship NZIS 1025 numara formunu doldurması gereklidir.

Bursa Yeni Zelanda vize başvuru merkezi olan Edmina Vize, Yeni Zelanda vizesi ile ilgili kişilerin merak edebilecekleri tüm noktaları sizin için derledik. Yalova, Kocaeli, Balıkesir, İzmit, Bilecik, Adapazarı, Kütahya, Zonguldak gibi şehirlerimizde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın Bursa Vize ofisimiz üzerinden vize başvurusu yapması mümkündür. Yeni Zelanda vize işlemleriniz için hızlıca ofisimizdeki arkadaşlarımıza mail ya da telefon yolu ile iletişime hızlıca geçebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda vizesi almak isteyen kişilerin Bursa vize merkezi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Başvurularınız İstanbul Yeni Zelanda Başkonsolosluğu ve Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği üzerinden yetki belgesiyle yetkilendirilmiş A Sınıfı TURSAB belgeli acenteler aracılığıyla yapılabilmektedir. Bursa Ofisimizde bizi ziyaret ettiğiniz de gerekli evraklar konusunda bilgilendirileceksiniz. Evraklarınızı toparlayıp bize ulaştırdıktan sonra Ankara’dan işlemleriniz başlatılacaktır. Başvuruya Şahsi olarak gitmenize gerek yoktur. Sizin adınıza biz işlemlerinizi gerçekleştireceğiz.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir?

 • Yeni Zelanda Turistik Vize Başvurusu
 • Yeni Zelanda Ticari Vize Başvurusu
 • Yeni Zelanda Eğitim Vize Başvurusu
 • Yeni Zelanda Transit Vize Başvurusu
 • Yeni Zelanda Aile Ziyaret Vize Başvurusu

Yeni Zelanda Vize Başvurusu İçin Pasaport Rejimi

 • Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vize almak zorundadır.
 • Hizmet Pasaport hamilleri vize almak zorundadır.
 • Hususi Pasaport hamilleri vize almak zorundadır.
 • Diplomatik Pasaport hamilleri vize almak zorundadır.

 

Yeni Zelanda vizesi için gerekli belgeler nelerdir?

Yeni Zelanda vizesi için gerekli belgeleri aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür. Bursa Yeni Zelanda vize başvuru durumunuza göre evraklar değişkenlik gösterecektir.

 • Yeni Zelanda vizesi için en önemli evrak pasaporttur. Pasaportunuzun seyahatinizin bitiminden sonra en az 6 ay süre ile geçerli olması gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun 2 adet boş sayfası da olması gerekmektedir.
 • Kimlik fotokopisi.
 • 2 adet güncel biyometrik fotoğraf.
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği.
 • İş seyahatleri için; şirket evrakları, faaliyet belgesi, sicil gazete fotokopisi, imza sirküleri, vergi levhası gerekmektedir.
 • Çalışanlar için; banka hesap dökümü, maaş bordrosu, SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
 • Öğrenciler için ise öğrenci belgesine ihtiyaç vardır.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Yeni Zelanda vizesine başvuran kişilerin sorduğu en önemli soru Yeni Zelanda vizesi kaç günde çıkar sorusudur. Yeni Zelanda vizesinin yaklaşık 2 ile 8 hafta arasında sonuçlanabileceğini ifade edebiliriz. Ancak Yeni Zelanda’ya gidecek olan kişilerin her ihtimale karşı seyahatlerinden en az 3 ay öncesine kadar Yeni Zelanda vize başvurusu yapmalarında fayda vardır. Aksi takdirde meydana gelebilecek herhangi bir aksaklıkta seyahatiniz iptal olmak zorunda kalabilir.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni Zelanda vize başvurusu sırasında ülkenize geri döneceğinizi ispatlamazsanız Yeni Zelanda Konsolosluğu size ülkeye giriş için izin vermeyebilir. Bu doğrultuda Türkiye’ye döneceğinizi ispatlayacak belgeler sunmanız gerekmektedir. Örneğin öğrencilerin öğrenci belgesi sunması gibi. Bunun dışında Yeni Zelanda vize başvurusu sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta eksiksiz evrak teslimidir. Evraklarınızın eksiksiz ve doğru olması Yeni Zelanda vizesini almanızı kolaylaştıracaktır.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri, Bursa

Eğer siz de Bursa vize merkezi olarak hizmet veren firmamız aracılığı ile Yeni Zelanda vizesi almak istiyorsanız Bursa’nın ilk vize başvuru merkezi olan acentemizle irtibata geçip uzman ekibimizle e-mail ya da telefon yoluyla hızlıca irtibata geçebilirsiniz.