Bursa İspanya Vize Başvuru Merkezi

Avrupa’nın en turistik ülkelerinden biri olan İspanya, doğal güzellikleri, UNESCO tarafından da tescillenen kültür mirası yapıları, tarihi mekanları ve kendine özgü lezzetleri ile mutlaka gezip görmeniz gereken lokasyonlardan biridir. Başkenti Madrid olan bu ülkenin adını duyunca elbette ki birçok kişinin aklına spor geliyor. Futbol tarihinin en köklü ve en popüler müsabakalarından biri olan ve El Clasico olarak adlandırılan Barcelona – Real Madrid maçlarının bile, İspanya’nın tüm dünya tarafından tanınmasında tek başına büyük rol oynadığını söyleyebiliriz.

Avrupa’nın güneybatısında, İber Yarımadası’nda yer alan İspanya, yüz ölçümü olarak da Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biridir. Dünyanın en fazla turist ağırlayan ülkeleri arasında bulunan İspanya’da, başkent Madrid’in yanı sıra Barcelona, Sevilla, Valencia, Bilbao ve Malaga gibi şehirler ön plana çıkıyor. Yani, bir an önce İspanya vizesi alıp bu muhteşem ülkeye gitmeniz için epey bir sebebiniz var aslında.

İspanya Gezilecek Yerler

İspanya’da gezilecek o kadar çok yer var ki, hepsinden bahsedebilmek için her bir şehir için ayrı ayrı yazı kaleme alınması gerekir. Başkent Madrid’den başlayacak olursak; Prado Müzesi, Madrid Kraliyet Sarayı, Almudena Katedrali, Debod Tapınağı ve daha birçok tarihi ve kültürel mekanı mutlaka gezmeniz gerektiğini söyleyelim.

Özellikle mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakan Barcelona’ya gittiğinizde de durum pek farklı değil.  Sagrada Familia, Park Güell, Casa Mila ve Casa Batllo, La Rambla Caddesi, Picasso Müzesi, Barcelona Akvaryumu ve tabii ki Barcelona Spor Kulubü’nün stadyumu Nou Camp’ı mutlaka görmelisiniz.

İspanya’nın tarih ve din açısından en köklü geçmişe sahip Cordoba şehri ise  Roma Köprüsü, Kurtuba Camii, Endülüs Müzesi, Eski Şehir Caddesi ve Viana Müzesi ile ön plana çıkıyor.

Gırnata olarak da bilinen Granada şehrinin en popüler yerleri arasında  El Hamra Sarayı Granada Katedrali, Gerealife Bahçeleri ve Sacromonte Mahallesi yer alıyor.

Alcazar Sarayı ve Plaza de Espana Sevilla’nın; Valencia Katedrali, Turia Bahçeleri, orres de Quart ve Llotja de la Seda Valencia’nın; Toledo Kasrı ve Santa Cruz Müzesi Toledo’nun; Reproductions Müzesi ve St. Anthony the Great Kilisesi Bilbao’nun en turistik adresleri arasında yer almaktadır. Deniz, kum, güneş için İspanya’yı seçtiğinizde ise size ilk tavsiyemiz İbiza olacaktır.

İspanya Vize İşlemleri

İspanya’ya gitmek istiyor fakat İspanya vize başvuru konusunda yapmanoz gerekenleri bilmiyorsanız bulunduğunuz şehirde vize ve seyahat konusunda kaliteli hizmetler sunan bir İspanya vize danışmanlık şirketi ‘nden destek almanızda fayda vardır. Eğer Bursa’da yaşıyorsanız, Bursa İspanya vize firmaları arasında, güvenilir hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile öne çıkan Edmina Vize, İspanya vize işlemleri ‘nizin en kısa sürede tamamlanmasına yardımcı oluyor. Bursa İspanya vize başvuru ofisi olmaktan öte seyahat planlamalarınızın eksiksiz yapılmasına ve keyifli bir tatil ya da kültürel gezi yaşamanıza yardımcı olan Edmina Vize’den her konuda yardım alabilirsiniz. Bursa İspanya vize başvuru noktasında Edmina Vize, gerekli evraklar konusunda size detaylı bilgilendirme yaparken, sahip olduğu tecrübe ile İspanya vizesi işlemleri ‘nde özellikle hangi konulara dikkat etmeniz gerektiği hususunda size önerilerde bulunmaktadır.

 

Düşüncelerinizi Paylaşın