Dubai Vize Danışmanlık Hizmeti

Dünyanın en lüks, ihtişamlı ve zengin bölgelerinden biri olan Dubai, Arap Yarımadası’nda yer alıyor. Birçok insanın yurt dışı gezisi denilince aklına ilk olarak Avrupa ve Amerika kıtası gelse de, çok daha farklı bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenler, rotasını biraz daha doğuya ve güneye çevirmelidir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biri olan Dubai, Basra Körfezi kıyısı boyunca uzanan bir bölgedir. Yaklaşık 3,5 milyon insanın yaşadığı Dubai, lüksünden ödün vermek istemeyen ve ihtişam severler için dünya üzerinde gidilecek en iyi lokasyonlardan biridir. Bunun için kesenin ağzını biraz fazla açmak gerekiyor haliyle. Çünkü Duabi vize işlemleri , uçak bileti ve otel rezervasyonu vs ile bitmiyor masraflar. Dubai’yi daha iyi gezebilmek için biraz yüksek bir bütçe ayırmalısınız.

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai’ye gitmeye karar verdikten sonra ilk iş doğal olarak Dubai vize başvuru merkezi araştırmak olacaktır. Vizenizi de aldıktan sonra size önereceğimiz yerlerden başlayarak bu muhteşem bölgedeki seyahat planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Eğer bütçeniz uygunsa ve dünyada kendi alanında ilk olan bir yapıyı gezmek ve orada konaklama istiyorsanız, size ilk tavsiyemiz Burj Al Arab olacaktır. Dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli olan ve tasarım, mühendislik, hizmet ve konfor anlamında bir otelden fazlası olan bu yapı, Jumeirah Plajı’nın yaklaşık 250 metre açıklarında deniz üzerine inşa edilmiştir.

Eğer alışveriş tutkunu biriyseniz, sadece Dubai’nin değil dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Mall of Emirates’e mutlaka uğramalısınız. Tahmin edebileceğiniz gibi dünyanın en büyük ve en pahalı markalarının yer aldığı bu yapıda 600’den fazla mağaza mevcut.

800 metreden fazla yüksekliği ile dünyanın en yüksek binası sayılan Burj Khalifa’yı da mutlaka görmelisiniz.

Deniz, kum, güneş, spor, alışveriş ve daha birçok şeyi aynı anda yaşamak isterseniz, size güzel bir önerimiz olacak: Madinat Jumeirah. Kendine has bir mimarisi olan bu çarşıda yemek yemek ve yöresel ürünler satın almak için çok sayıda seçenek bulunuyor. Buraya gelmişken geleneksel teknelerle bir kanal turu yapmayı unutmayınız.

Dubai gezilecek yerler arasında bu saydığımız yerlerin dışında da çok fazla seçenek mevcut. İstanbul’da bulunan Mısır Çarşı konseptindeki Baharatçılar Çarşısı, yine Kapalıçarşı’nun bir benzeri Altıncılar Çarşısı, sade ve şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakan Jumeirah Camii, binlerce yıllık eserlerin yer aldığı Dubai Müzesi diğer yerlerden bazılarıdır.

Dubai Vize Başvuru Firmaları

Dubai vize hizmetleri için Bursa’da yetkili bir acente arıyorsanız Edmina Vize, size her konuda destek olmaktadır. Bursa Dubai vizesi randevu ve başvuru işlemleri konusunda Edmina Vize ile iletişime geçetiğiniz takdirde, vizeniz çok kısa bir sürede çıkacaktır. Bu noktada pasaport, biyometrik fotoğraf, Dubai vize başvuru formu ve ücret dekontu gibi bazı evrakları önceden hazırlamanız süreyi hızlandıracak ve size vakit kazandıracaktır. Sizden seyahat amacı ve vize türüne göre bu belgelere ek olarak başka evraklar da istenebileceğiniz unutmayınız. Daha detaylı bilgi için vakit kaybetmeden Edmina Vize ile iletişime geçiniz.

 

 

 

Düşüncelerinizi Paylaşın